Lokalizator GPS e-TOLL do ciężarówki? Teraz jest niezbędny.

Jesteś kierowcą ciężarówki i często jeździsz płatnymi trasami? Dowiedz się, dlaczego lokalizator GPS e-TOLL to coś, co musisz mieć.

Już 30 września zostanie wyłączony viaTOLL – dotychczasowy system poboru opłat za przejazdy płatnymi trasami. Oznacza to, że kierowcy ciężarówek muszą zarejestrować się w e-TOLL, czyli jego nowszej, elektronicznej wersji.

Urządzenia, które obsługiwały viaTOLL, wkrótce przestaną działać. Aby stać się użytkownikiem systemu e-TOLL, należy ściągnąć na smartfona darmową aplikację o tej nazwie lub kupić specjalny lokalizator e-TOLL –  ZSL bądź OBU.

Dlaczego lokalizator e-TOLL do ciężarówki to o wiele lepsze rozwiązanie niż aplikacja? Dowiesz się tego z tego tekstu.

Urządzenie ZSL e-TOLL  – najlepszy wybór dla kierowcy

Warto zauważyć, że podczas przesyłania informacji przez aplikację, nie można korzystać z innych funkcji na telefonie. W dodatku bardzo łatwo wystąpić mogą zakłócenia w transmisji danych. Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji i związanych z nimi problemów, dobrze jest stać się posiadaczem lokalizatora e-TOLL.

Szczególnie polecanym typem urządzenia e-TOLL jest montowany w pojeździe Zewnętrzny System Lokalizacyjny (ZSL). W przypadku tego rodzaju lokalizatorów GPS nie istnieje ryzyko przypadkowego odpięcia się modułu od gniazda zasilania – co może mieć miejsce podczas korzystania z przenośnych urządzeń On-Board Unit (OBU).

Jeżeli jednak lokalizator ZSL napotkałby problem z transmisją danych – zostaniesz o tym powiadomiony. Dostaniesz specjalny alert, który poinformuje Cię o tym zdarzeniu, byś mógł zareagować najszybciej, jak to możliwe.

Dzięki modułowi ZSL nie musisz też pamiętać o włączeniu możliwości naliczania opłat. Urządzenie to automatycznie uruchamia tę funkcję w momencie, gdy wjeżdżasz na płatny odcinek trasy.

Lokalizator e-TOLL z GPS to dodatkowe udogodnienia

Czy wiesz, że urządzenie ZSL e-TOLL to nie tylko możliwość szybkiego i wygodnego rozliczenia się z płatnych przejazdów, ale też szereg innych praktycznych funkcji, których nie zapewni Ci aplikacja mobilna? Do udogodnień, które zyskasz, wybierając ten lokalizator, należy m.in. możliwość monitorowania pojazdu w czasie rzeczywistym.

Inną praktyczną opcją jest dostęp do historii pojazdu – w każdej chwili będziesz mógł przejrzeć informacje o swoich przejazdach z ostatnich 3 lub 12 miesięcy (zależnie od usługi, którą wybierzesz).

Lokalizator ZSL IKOL – urządzenie, które Cię nie śledzi

Wybierając certyfikowane urządzenie ZSL, stworzone przez IKOL, zyskasz moduł GPS, który nie będzie przekazywać  informacji o Twoich przejazdach po zjechaniu z płatnej autostrady.

Jak to możliwe? Znajdujący się w aplikacji IKOL Tracker przycisk umożliwi Ci samodzielne włączanie i wyłączanie funkcji e-TOLL. Nie będziesz więc musiał obawiać się o swoją prywatność, bo zyskasz pełną kontrolę nad modułem.

Możesz być pewien – lokalizator ZSL IKOL to urządzenie, które Cię nie śledzi.

Przejdź do e-TOLL z IKOL

Przejście do e-TOLL z urządzeniem ZSL od IKOL, to:

  • wygoda i bezpieczeństwo,
  • opłata za przejazd płatną trasą,
  • możliwość włączania i wyłączania funkcji e-TOLL z poziomu aplikacji IKOL Tracker,
  • dedykowany, certyfikowany lokalizator od IKOL,
  • autorska aplikacja IKOL Tracker, która ułatwi Ci codzienne podróże,
  • niezawodność i najwyższa jakość,
  • monitoring pozycji pojazdu na żywo,
  • możliwość dostępu do historii przejazdów.

Zatem – nie czekaj. Już dziś zapoznaj się z ofertą e-TOLL od IKOL i stań się posiadaczem lokalizatora ZSL.

Artykuł sponsorowany

Redakcja

mocnefirmy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również