Technologie zastosowane w ramach systemu XTRF

System XTRF, który przygotowany został pod kątem biur tłumaczeń to stworzone doskonale rozwiązania, które przypadną do gustu każdemu, kto prowadzi duże biuro tłumaczeń albo dział tłumaczeniowy w firmie. Dzięki temu rozwiązaniu można bowiem oczekiwać, że prowadzenie takiej działalności będzie łatwiejsze, ponieważ zarządzanie wszystkimi zadaniami związanymi z prowadzeniem firmy będzie wymagało mniejszego zaangażowania i dużo łatwiej będzie sobie to zorganizować. To co powinno być przez nas brane pod uwagę to również fakt, że system XTRF to świetna opcja od strony praktycznej, ponieważ mamy tam wygodę wielu ciekawych modułów. Ale oprócz tego producent tego systemu zadbał również o to, by technologicznie wspiąć na jak najwyższy poziom i można zauważyć, że to właśnie się udało. Więcej informacji znajdziesz na: trymeworld.com

Jakie rozwiązania technologiczne stosują producenci? 

Przede wszystkim wprowadzona została tam technologia pracy z przeglądarką internetową. Dzięki temu mamy możliwość pracować na dowolnym komputerze, który ma dostęp do internetu. Użytkownik będzie się łączył ze swoim systemem w ramach protokołu http bądź też https i może pracować z dowolną przeglądarką internetową. Instalacja będzie się odbywać na serwerze i tutaj będzie można zdecydować się na własny albo też zewnętrzny serwer w zależności od możliwości i okoliczności konkretnego podmiotu, który będzie dany system wykorzystywał. 

Technologie ułatwiające prace

Na uwagę zasługują również wprowadzone technologie, które ułatwiają nam pracę. Cały system XTRF zbudowany został w oparciu o technologię Java. To dobry skrypt, który pozwala na szerokie wykorzystywanie tego narzędzia i dzięki temu można go innym polecić. W systemie wprowadzona jest baza danych Postgre SQL, która sprawdzi się od strony praktycznej, ponieważ mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Między innymi możliwa staje się archiwizacja danych, dostajemy opcję tworzenia kopii bezpieczeństwa, możliwość przywrócenia danych z dowolnego punktu w czasie. To niezwykła wygoda, ponieważ nawet jeśli wydarzy się coś niespodziewanego to nasze dane są stosowanie zabezpieczone i zawsze będzie można do nich wracać. Dane, które przechowywane będą w systemie są chronione przez mechanizm indywidualnego logowania. Wzmacniane jest to wszystko dodatkowo poprzez certyfikat bezpieczeństwa SSL, dlatego będzie tam logowanie przez bezpieczny protokół https. 

Dla wielu języków

Twórcy systemu przygotowali rozwiązania w postaci 20 silników językowych i dlatego istnieje możliwość pracy na wielu językach a jednocześnie cały system obsługuje międzynarodowe zestawy znaków UTF-8. Cały pakiet, jaki dostarczony będzie użytkownikowi w momencie, gdy zdecyduje się na XTRF będzie bogaty i pozwoli na sprawną pracę z danym systemem. Oprócz funkcjonalnego systemu, który będzie podstawą do dyspozycji jest oczywiście baza danych Postfre SQL a także serwer aplikacji JBoos, wirtualna maszyna Java. Dzięki temu każdy kto na ten system się zdecyduje ma gwarancje otrzymania rozwiązań, które od razu nadają się do wykorzystywania w praktyce.
 

Zobacz więcej na: 7form.pl

Redakcja

mocnefirmy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również