Co oferuje marka Puma?

Popularność niemieckiej firmy Puma jest ogromna. Znają ją klienci z całego świata, zwłaszcza z powodu wysokiej jakości odzieży i obuwia. Wszystko to sprawia, że warto pokrótce przeanalizować jej obecną ofertę rynkową.

Marka Puma

Budowana jest ona od wielu lat. Już bowiem w 1920 roku Rudolf Dassler i Adolf Dassler rozpoczęli produkcję obuwia sportowego. Szybko otwierają oni swoją pierwszą, dużą fabrykę, dostarczając produkty na rynku niemieckim.

Rozwój ich działalności trwał do roku 1948, kiedy to doszło między nimi do rozłamu. Każdy poszedł w swoją stronę, skupiając się na własnym biznesie. Adolf Dassler zakłada Adidasa, natomiast Rudolf otwiera przedsiębiorstwo Ruda, które jednak szybko zmienia nazwę właśnie na Puma. Nowa firma skupiła się na produkcji butów piłkarskich – już rok później Rudolf Dassler opracowuje buty z wyjmowanymi korkami, które są wykorzystywane przez niektórych piłkarzy reprezentacji RFN.

Tak rozpoczął się niezwykle dynamiczny rozwój firmy, trwający do dziś. Obecnie Puma oferuje działa na całym świecie, oferując ogromny wybór odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, a także sponsorując mnóstwo sportowców i różnego rodzaju drużyn.

Najlepsze buty Puma

Nie da się ukryć, że to niemieckie przedsiębiorstwo cenione jest przede wszystkim za doskonałe obuwie, występujące w wielu odmianach. Korzystają z niego zarówno profesjonalni sportowcy, amatorzy, a także wszyscy miłośnicy sportowego, luźnego stylu.

  • Obuwie piłkarskie – produkowane od początku działalności firmy, toteż nie dziwne, że obecnie na rynku dostępne są modele o niezwykle zróżnicowanej budowie. Warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że oferowane korki są przystosowywane do różnych nawierzchni. Zakupić możemy tradycyjne wkręty na boiska trawiaste, halówki, lanki oraz turfy. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, firma rozróżnia również kategorie butów przeznaczonych dla seniorów i juniorów.
  • Obuwie miejskie – w tej kategorii również mamy do czynienia z ogromnym zróżnicowaniem produktowym. Zdecydować możemy się między innymi na modele niskie, średnie i wysokie. Oczywiście różnią się one między sobą także krojem i wykorzystanymi materiałami. Puma zapewnia dostęp do bogatego katalogu przeznaczonego zarówno dla pań, jak i dla panów.
  • Obuwie sportowe – dość ogólna kategoria, w której jednak znajdziemy produkty przeznaczone dla osób uprawiających jakieś porty (w sposób profesjonalny lub amatorski). Niezwykle bogaty jest wybór zwłaszcza butów do biegania. Bez problemu znajdziemy modele dostosowane do asfaltu, trawy czy też szczególnie trudnych nawierzchni. Puma produkuje także obuwie przystosowane do siatkówki, koszykówki i wielu innych sportów. Wyróżniają się one specjalnie dostosowaną budową, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nie tylko na treningu, ale również na zawodach i podczas meczów.
  • Obuwie zimowe – czyli wszystkie produkty dodatkowo wzmacniane i ocieplane, tak aby zagwarantowały odpowiedni komfort podczas okresu jesienno-zimowego.

Co jeszcze oferuje Puma?

Oczywiście katalog produktowy omawianego producenta jest znacznie szersza. Oprócz butów, dostęp mamy do wielu innych wyrobów. Jakich dokładnie?

  • Odzież sportowa – kategoria niezwykle szeroka. Obejmuje ona bowiem produkty treningowe przeznaczone dla sportowców profesjonalnych i amatorskich, a także odzież do noszenia na co dzień. W ofercie Pumy znajdziemy między innymi koszulki, spodnie, bluzy, legginsy, kurtki i bieliznę. Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiałów.
  • Akcesoria sportowe – wspomnieć możemy o różnego rodzaju dodatkach takich jak rękawiczki, opaski, frotki i ręczniki, ale również o wyposażeniu niezbędnym dla wybranych dyscyplin. Mowa chociażby o ochraniaczach piłkarskich, rękawicach bramkarskich, piłkach, znacznikach piłkarskich i wielu, wielu innych.
  • Bagaż – czyli różnego rodzaju torby i plecaki, dzięki którym przeniesiemy cały potrzebny nam sprzęt (i nie tylko). Warto zainteresować się zwłaszcza specjalnymi produktami o wzmacnianej konstrukcji, z których możemy skorzystać chociażby podczas wypraw rowerowych.

Nie sposób w jednym tekście zebrać wszystkie produkty wchodzące w skład oferty tej firmy. Nie wspomnieliśmy jeszcze o różnego rodzaju produktach do takich dyscyplin jak golf, balet czy tenis, a także wielu innych mniejszych bądź większych akcesoriach sportowych. Pewne jest, że każdy znajdzie w niej wiele produktów przydatnych podczas treningu, zawodów, meczów, a także na co dzień.

 

Materiał zewnętrzny

Redakcja

mocnefirmy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również