Gazetka promocyjna Bi1 - dla prawdziwych łowców okazji

Szukasz okazji cenowych i nie chcesz przepłacać? Sprawdź najnowszy katalog promocyjny sieci sklepów bi1Gazetka promocyjna dostarczy Ci informacji o najnowszych produktach i promocjach, dzięki czemu będziesz mógł zaplanować swoje zakupy. 

Historia sklepów Bi1: Jak to się zaczęło?

Bi1 to sieć hipermarketów w Polsce, która istnieje od 2015 roku. Sklepy Real zostały w 2015 roku zastąpione przez francuską firmę Schiever. Rella Investments jest obecnie właścicielem 7 sklepów wielkopowierzchniowych, które wchodzą w skład marki bi1. Warto zaznaczyć, że grupa Schiever posiada również dwa centra z hipermarketami Auchan zlokalizowane w Polsce. Sklepy Bi1 można znaleźć w mniejszych i większych miastach na terenie całego kraju, m.in. w Legnicy, Rzeszowie i Białymstoku. Bi1 planuje otworzyć 10 hipermarketów w całej Polsce. Gazetki promocyjne Bi1 znajdziesz na stronie https://blix.pl/sklep/bi1/ Przeglądaj i korzystaj z ich promocji.

Bi1 jest również dostępny we Francji, czyli na swoim rodzimym rynku. Jednak we Francji sieć 20 placówek obejmuje supermarkety. sklepy, które mają mniejsze powierzchnie handlowe.

Hipermarkety Bi1: Szeroki wybór w Twoim sklepie

Hipermarkety Bi1 mają szeroki wybór produktów. Można tu znaleźć wiele opcji świeżych owoców i warzyw, nabiału oraz mięs, wędlin, pieczywa wypiekanego na miejscu, dań gotowych i słodyczy. Sieć handlowa bi1 sprzedaje artykuły spożywcze, a także podstawowe kosmetyki, środki czystości i higieny oraz artykuły gospodarstwa domowego. Placówki zaopatrują się również w drobny sprzęt elektroniczny, artykuły papiernicze i szkolne, a także odzież, obuwie i zabawki. Markety Bi1 posiadają szeroki asortyment produktów, dzięki czemu są idealnym miejscem do zaopatrzenia się w niezbędne produkty spożywcze na cały tydzień. Duży wybór produktów zaspokoi najwyższe wymagania klientów - przejrzyj najnowszą gazetkę promocyjną sieci handlowej bi1, aby dowiedzieć się więcej!

Sklep Bi1

Najnowsza gazetka promocyjna Bi1!

Nowa ulotka reklamowa to świetne narzędzie, które pomoże Ci zaplanować listę zakupów. Przeglądając aktualną gazetkę promocyjną możesz zaktualizować swoją listę zakupów. Dzięki przejrzystej strukturze i formatowi gazetki łatwo określisz, jakich przedmiotów brakuje w Twoim domu. Ulotka marketów bi1 pokazuje wybór, który jest dostępny podczas oferty promocyjnej.

Promocje w sieci sklepów Bi1: Złap okazje cenowe!

Najnowsza ulotka promocyjna sklepu zawiera wiele atrakcyjnych rabatów i promocji. Kupując produkty z promocji możesz zaoszczędzić na artykułach spożywczych i chemicznych. Promocje i rabaty to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i stworzenie dobrze zaplanowanego menu. Program lojalnościowy dla stałych klientów to kolejny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Jakie są godziny otwarcia hipermarketów Bi1?

Sieć supermarketów bi1 oferuje dogodne godziny otwarcia, od rana do późnej nocy, które odpowiadają na potrzeby klientów. Warto zauważyć, że hipermarkety bi1 można znaleźć w siedmiu miastach w całej Polsce. Oznacza to, że godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od tego, gdzie znajduje się dana placówka handlowa. Dobrym pomysłem przed zaplanowaniem zakupów w sieci sklepów bi1 jest wcześniejsze sprawdzenie godzin funkcjonowania konkretnej placówki. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zaplanować zakupy. Sklep internetowy umożliwia robienie zakupów szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Redakcja

mocnefirmy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również